«1...6061626364...128»

Felhasználó
11 éve
Hát minek törlöd le? :D
áhh..Kicsit se mmarná szét,stb :D
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Na basszus, de kuss van :'( :x
„A punk nem holmi zenei műfaj, nem egy stílusirányzat, a punk egy életérzés…”
Fuck the World, fack to all.!


Felhasználó
11 éve
Mint te :* (3213123123)
„A punk nem holmi zenei műfaj, nem egy stílusirányzat, a punk egy életérzés…”
Fuck the World, fack to all.!


Adminisztrátor
11 éve
Hivogat a Dashie avatar, de no ty.

Felhasználó
11 éve
Ez jó volt Bani ;D.
Na térjünk rá egy komolyabb dologra.
Kiszeretnék lépni a klánból, személyes okok miatt, hogy csupán 1 ember közületek nem bízik bennem ami persze hamis dolog. A történet az, hogy egy 2v2 folyamán viccből beléptem MorTal accjával (Megadta a jelszavát, hogy killeljek neki) és, hogy én vagyok a nemrég említett MorTal. NEM.
Ezt PIZZADOX is tudja bizonyítani, hogy pl.: egyszerre voltunk fent, egyszerre, cheateltünk, egyszerre szereztük (Mármint nem egyszerre csak kb.)
Bizonyitékok: IP cím egy fontosabb személytől (nem írohatom le a nevét) Itt egy videó amiben 2 en szerepelünk egyszerre: http://youtu.be/qo96rDcBZvk, Ja és nem beszélve a Printekről sem.
Pluszba még megbízható, ismert, aktív emberek is alátámaszthatják ezt a dolgot. A kilépést egy ember okozta nem szeretném megmondani, hogy ki majd, ha akarja felválalja a gyanusítást. A lényeg, hogy nem akartam elhagyni a klánt. És azthittem, hogy itt mindenki kedves mindenkivel (valamilyen szinten.) Úgyérzem nemcsak kiléptem mint egyesek, hanem megis indokoltam, hogy miért fogok kilépni.
További sok sikert a klánnak. Üdv. SecRet
Jó volt veletek pajtások :) :*
KÖCSÖGPIZZA

Felhasználó
11 éve
:P Nézd csak végig a videót PIZZA szerinted vagyok olyan hülye, hogy 2 acccal nyomom??? 2 Gépről???
KÖCSÖGPIZZA

Felhasználó
11 éve
http://youtu.be/qo96rDcBZvk 4:01 a videóban ottvan MorTal és nem sokkal utána jövök én.
KÖCSÖGPIZZA

Felhasználó
11 éve
Öhm, most hogy sec kilépett, a cw még áll, vagy halasszuk egy másik időpontra?

Felhasználó
11 éve
nem secreten mulik a cw kimenetele...
am mikor lesz a cw??????????????

Felhasználó
11 éve
jó tudni :)
én szolnokon leszek szal nem veszek részt a cw-n.
«1...6061626364...128»